Dr n. med. Bernard Piotuch

SpecjalizacjaChirurg

Dr n. med. Bernard Piotuch

Wykształcenie

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii ręki zdobywał w szpitalach klinicznych i rejonowych. Od początku związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki PUM pod kierownictwem Prof. Andrzeja Żyluka. Aktualnie starszy asystent i kierownik przychodni szpitala MSW i A w Szczecinie. Szkolenie ogólnochirurgiczne odbywał m.in. pod okiem Prof. Macieja Wójcickiego oraz dr n. med. Jerzego Lubikowskiego.

Doświadczenie

W swojej praktyce zajmuje się leczeniem szerokiego wachlarza schorzeń w zakresie tak chirurgii ogólnej ( w tym operacje przepuklin brzusznych, operacje żylaków kończyn dolnych ) jak i chirurgii proktologicznej oraz chirurgii ręki. Jego konikiem jest diagnostyka ultrasonograficzna. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach w najlepszych ośrodkach w Polsce i za granicą. Jest autorem i współautorem szeregu publikacji medycznych w tym oryginalnych technik operacyjnych w zakresie chirurgii ręki.

Prywatna praktyka

Dr Piotuch w swojej praktyce zawodowej zajmuje się konsultacjami ogólnochirurgicznymi, proktologicznymi, leczeniem zabiegowym schorzeń żył kończyn dolnych, pełnym zakresem chirurgii ręki u dorosłych oraz ultrasonografią.

Praca naukowa

Zakres pracy naukowej Dr Piotucha obejmuje około 30 publikacji w zagranicznej i polskiej prasie fachowej. Uczestnik szeregu kongresów i szkoleń chirurgicznych, również w charakterze instruktora.

blank

ul. Zofii Nałkowskiej 4, Szczecin

Umów się już teraz

Umów się już teraz

+48 91 464 33 36
(codziennie 8:00 - 18:00)