Dr n. med. Marek Łokaj

SpecjalizacjaChirurg

Dr n. med. Marek Łokaj

Wykształcenie

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ośmioletnie doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej zdobywane pod okiem dr n. med. Jerzego Lubikowskiego na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej w Policach.

Doświadczenie

Doświadczenie chirurgiczne dr Łokaja obejmuje cały zakres chirurgii ogólnej, operacje przepuklin brzusznych, operacje żylaków kończyn dolnych, zabiegi proktologiczne, zaawansowane zabiegi laparoskopowe. Dr Łokaj zajmuje się również ultrasonografią , a szczególnie interesuje się leczeniem zachowawczym i zabiegowym przetok jelitowych. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach w najlepszych ośrodkach w Polsce.

Prywatna praktyka

Dr Łokaj współpracuje od 2009 z Dr Jerzym Lubikowskim w prywatnej praktyce chirurgicznej ASMED i KOLMED zajmujące się przede wszystkim konsultacjami chirurgicznymi, chorobami proktologicznymi ,chorobami żył kończyn dolnych, chirurgią i medycyną estetyczną oraz ultrasonografią.

blank

Centrum Zdrowia Szmaragdowe, ul. Jaracza 1, Szczecin

Umów się już teraz

Umów się już teraz

+48 533 410 100
(codziennie 9:00 - 19:00)

blank

Dom Lekarski, al. Piastów 30, Szczecin
(tylko dr. Lubikowski, dzień przyjęć: wtorek)

Umów się już teraz

Umów się już teraz

+48 91 421 79 26
(codziennie 9:00 - 19:00)